Półmaraton Ślężański 1 października 2021r.

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 15 Październik 2021
Półmaraton Ślężański

Za nami 13. Półmaraton Ślężański ! W sobotę 1 października nasi dobrze już Wam znani biegacze wybrali się do miejscowości Sobótka w województwie dolnośląskim, by w towarzystwie ponad 1300 biegaczy zmierzyć się z dystansem półmaratonu! Łukasz Gapiński ukończył bieg w świetnym czasie 1:28:26 i zajął 46. miejsce w kategorii OPEN! Marcin Zacharenko trasę pokonał w równie dobrym czasie 1:39:41, co pozwoliło na objęcie 209. pozycji w kategorii OPEN! Panowie, należą Wam się ogromne brawa!!!
To była bardzo wymagająca trasa. Półmaraton Ślężański jest uznany za jeden z najtrudniejszych biegów na dystansie dwudziestu jeden kilometrów w Polsce - długość podbiegów wynosi ponad dziewięć kilometrów!
Organizatorom gratulujemy świetnej organizacji a wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników!