Festiwal Biegów Świętych Mikołajów, Toruń

Opublikowane przez Carsekt_Polska Dnia: 06 Grudzień 2021
Bieg Świętych Mikołajów

5 grudnia 2021r. odbył się  XIX Festiwal Biegów Świętych Mikołajów w Toruniu. Najbardziej świąteczna i magiczna impreza biegowa, w jakiej mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym roku!  Wszyscy zawodnicy byli przebrani za Mikołajów i Mikołajki.

Biegacze wystartowali ze Stadionu Miejskiego im. Grzegorza Dunackiego, dystans pokonywali wzdłuż ulic: J. Bema, Szosa Chełmińska, Polna, Szosa Okrężna, Łukasiewicza, Pera Jonssona, ścieżka rowerowa od Motoareny do Barbarki, ścieżka rowerowa od ulicy Polnej.

Nasza drużyna #carsekt, wzięła udział w biegu na 5,10 km oraz w Półmaratonie! Świąteczny klimat tego dnia im przysłużył!

Łukasz Gapiński startował w Półmaratonie i na metę dobiegł z czasem 01:28:45, co pozwoliło na objęcie 4 miejsca w kategorii M30.

Marcin Zacharenko reprezentował nas w biegu na 10 km, metę przekroczył z czasem 00:48:46  i tym samym zajął 11 miejsce w kategorii M45.

W biegu na 5km reprezentowały nas Panie: Ewa, Hania oraz gościnnie Beata i Marzena.

Ewa Zacharenko biegł ukończyła z czasem 00:25:59 co pozwoliło jej stanąć na podium! Zajęła 3 miejsce w kategorii K30.

Beata Przyborowska w swojej kategorii wiekowej również stanęła na 3. stopniu podium z czasem 00:30:11.

Hanna Zacharenko dobiegła na metę z czasem 00:30:36 co pozwoliło jej objąć 14 msc w kategorii K20.

Marzena Bogdanowicz dystans pokonała z czasem 00:34:59 i tym samym zajęła 37 msc w kategorii K40.

Gratulujemy super wyników! Gratulacje należą się również organizatorom biegu za zorganizowanie tak świątecznej atmosfery, cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu!