Zakończenie 5 edycji Mogileńskiej Ligi Futsalu CMGBAL

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 24 luty 2017

W minioną sobotę 18 lutego zakończyły się rozgrywki Mogileńskiej Ligi Futsalu CMGBAL, które zostały zorganizowane przez Mogilno Sport Sp. z o.o. W 5 edycji ligi udział wzięło 15 drużyn z Mogilna i okolic: Legia Strzelce, Legia II Strzelce, Armagedon, Pomimex, Carsekt, Dobra Zmiana, Piast Wylatowo, Rolchem, Galpol, Europool, Igoma, Red Devils, Victory, United oraz Przyjaciele.

Rywalizacja trwała od 26 listopada 2016 roku ale na rozstrzygnięcie trzeba było czekać niespełna do ostatniej sekundy ostatniego spotkania. Jeszcze minutę przed koncem rozgrywek mistrzem był Pomimex a Wicemistrzem Rolchem, ale zespół Igomy w ciągu kilkudziesięciu sekund strzelił dwie bramki i przechylił szalę zwycięstwa w spotkaniu z Rolchemem na swoją korzyć i został mistrzem ligi. Drugie miejsce zajęła drużyna Pomimex a trzecie miejsce drużyna Carsekt. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy i puchary, a pierwsza trójka ponadto nagrody rzeczowe, które wręczyli Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński oraz Prezes Mogilno Sport Sp. z o.o. Robert Michalski.

Organizatorzy wyłonili 5 najlepszych zawodników ligi, wśród których znalazł się zawodnik drużyny Carsekt Piotr Pacia.