W dniach 19-20 maja odbył się Puchar Ligi w ramach Trzemeszeńskiej Ligi Amatorskiej połaczony z charytatywną zbiórką funduszy oraz karmy dla podopiecznych Fundacji Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie.
Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego, który ufundował puchary, medale dla najlepszych drużyn oraz statuetki dla nagrodzonych indywidualnie.
W trakcie turnieju oraz poprzez internetowe licytacje udało się zebrać około 2 tysięcy złotych, oraz kilkanaście kilogramów karmy dla psów i kotów.
Organizatorami turnieju byli: Gracjan Andrzejewski wraz z Zarządem Fundacji.
Skład naszej drużyny: Bartłomiej Chlebowski, Emilian Kamiński, Rafał Ciszak, Damian Libner, Krystian Jurkiewicz, Jakub Brzeziński, Zbigniew Oleszko, Mariusz Grzegorczyk, Kamil, Kubicki, Kamil Słodkiewicz, Artur Szelagowski i Marcin Hałajczak
FAZA GRUPOWA
Grupa A /sobota – 19.05.2018/
Carsekt – Centrum Squad Gniezno 0:1
Dachy Pawlak Gołąbki – Serwis Opon Kruchowo 1:2
Serwis Opon Kruchowo – Carsekt 1:2
Centrum Squad Gniezno – Dachy Pawlak Gołąbki 2:2
Dachy Pawlak Gołąbki – Carsekt 0:2
Centrum Squad Gniezno – Serwis Opon Kruchowo 2:2
TABELA
1. |
Carsekt |
3. |
6. |
4:2 |
2. |
Centrum Squad Gniezno |
3. |
5. |
5:4 |
3. |
Serwis Opon Kruchowo |
3. |
4. |
5:5 |
4. |
Dachy Pawlak Gołąbki |
3. |
1. |
3:6 |
Grupa B /niedziela – 20.05.2018/
Tornado Gniezno – Avaco Ławki 4:3
Żwirownia Krawczyk – Mijanowo 7:2
Mijanowo – Tornado Gniezno 0:9
Avaco Ławki – Żwirownia Krawczyk 1:3
Żwirownia Krawczyk – Tornado Gniezno 1:4
Avaco Ławki – Mijanowo 4:1
TABELA
1. |
Tornado Gniezno |
3. |
9. |
17:4 |
2. |
Żwirownia Krawczyk |
3. |
6. |
11:7 |
3. |
Avaco Ławki |
3. |
3. |
8:8 |
4. |
Mijanowo |
3. |
0. |
3:20 |
FAZA PUCHAROWA
/niedziela – 20.05.2018/
ĆWIERĆFINAŁY
Carsekt – Mijanowo 3:1
Centrum Squad – Avaco Ławki 0:0 k. 2:3
Serwis Opon – Żwirownia Krawczyk 1:0
Dachy Pawlak – Tornado Gniezno 0:3 wo
PÓŁFINAŁY
Carsekt – Avaco Ławki 4:1
Serwis Opon – Tornado 3:0
FINAŁ PUCHARU LIGI
Carsekt – Serwis Opon 1:1 k. 4:2
Bramki dla drużyny Carsekt zdobywali: Bartłomiej Chlebowski x4, Emilian Kamiński x4, Rafał Ciszak x2, Damian Libner x1, Krystian Jurkiewicz x1.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Emilian Kamiński.