Carsekt gra dla WOŚP

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 15 Styczeń 2018

Dwie wygrane na Turniejach WOŚP

Po raz kolejny firma Carsekt wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, 26 Finał był bardzo szczęśliwy dla naszej drużyny piłkarskiej. W piątek 12 stycznia 2017 r. odbył się Nocny Turniej o Puchar Ligi w Dąbrowie z kwestą i licytacjami na rzecz WOŚP. Drużyna Carsekt zajęła pierwsze miejsce pokonując w finale drużynę Antałex, trzecie miejsce zajął Szwagier Team. W niedzielę 14 stycznia rozegrano Strzeleński Turniej Piłki Nożnej „Pomoc dla WOŚP”, w którym również triumfowała drużyna Carsekt, drugie miejsce zajęła drużyna „Joga Bonito” a trzecie Grom Ostrowo. Szczytna idea połączona ze wspaniałą zabawą dała wiele satysfakcji wszystkim uczestnikom, po raz kolejny udowodniliśmy jako społeczeństwo, że ludzie o wielkim sercu są wśród nas ;-)