Turniej siatkówki

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 17 Marzec 2016

W Padniewie 6 marca 2016 roku miała miejsce kolejna odsłona zmagań siatkarskich. Wszystko z inicjatywy miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej OSP w ramach IV Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet organizowanego z okazji Dnia Kobiet.Turniej został dofinansowany przez  firmę Carsekt.

Podczas turnieju zapewniono bufet ze strażacką grochówką, ciastem i ciepłymi napojami. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Odwieczny problem, Koniczynki, urzędasy, ZS Bielice i OSP Padniewo,

które walczyły o tytuł mistrzów gminy Mogilno 2016.

Turniej wygrała drużyna „Odwieczny problem”,  drugie miejsce podium stanęła reprezentacja OSP Padniewo, a trzecie miejsce uzyskał ZS Bielice.

Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekały puchary, medale i piłki do siatkówki ufundowane między innymi przez naszą firmę.

Na koniec każda uczestniczka turnieju otrzymała nagrodę w postaci pamiątkowej poduszki z nadrukiem.