Sponsoring Firmy Carsekt Sp z.o.o

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 05 Lipiec 2017

Koniec czerwca to jednocześnie koniec półrocza i czas na małe podsumowania. Korzystając z okazji chcielibyśmy pochwalić się z osiągnięć sportowców sponsorowanych przez naszą firmę oraz działalnością wspieranych przez nas instytucji.

27 maja 2017 roku w Sierakowie (woj. wielkopolskie), odbyły się coroczne zawody TRIATHLON SIERAKÓW. Impreza ta każdego roku przyciąga setki triathlonistów z całego kraju i jest nieoficjalnym początkiem sezonu triathlonowego w Polsce. Zawodnik którego wspieramy- Marcin Jaśkiewicz startował na dystansie 1/4 IM (950m pływania, 45km rower, 10,5km biegu). Linię mety przekroczył z czasem 02:17;14h. Wynik ten uplasował Go na 21 miejscu w kategorii M30-34 i 54 OPEN. W imprezie brało udział 1191 zawodników.

10 czerwca 2017 roku w Charzykowie (woj. pomorskie), miały miejsce coroczne zawody triathlonowe. Impreza wchodzi w skład cyklu imprez triathlonowych Tri Tour. Nasz zawodnik Marcin Jaśkiewicz startował na dystansie 1/2 IM (1900 m pływania, 90 km rower, 21 k biegu ). Czas z jakim zameldował się na mecie to 4:44;56 h. Dzięki temu Pan Marcin był 8 w kategorii M30-39 i 18 OPEN, startujących- 195.

W tym roku pod logiem Carsektu startuje również Mateusz Stube, młody zawodnik Mistrzostw Polski Motocross. Aktualnie nasz zawodnik jest na półmetku całego cyklu mistrzostw. Pierwszy start odbył się w Sobieńczycach, gdzie Mateusz, zaliczając debiut na torze, zajął 30 miejsce na 42 startujących. Następna, II runda odbyła się w Olsztynie, gdzie udało się zająć 27 miejsce. Na III rundę udał się na tor do Strykowa. Runda ta okazała się niestety pechowa, w drugim wyścigu pojawiły się problemy z odciskami w lewej ręce, a na domiar złego otrzymał karę minutową, która zepchnęła go na 30 miejsce. Tydzień po Strykowie odbyła się kolejna, VI runda, tym razem w Gdańsku. Te zawody nasz zawodnik zalicza do udanych, kończąc je na 25 miejscu. Na ten moment, w klasyfikacji generalnej klasy MX2, Nasz zawodnik zajmuje 24 miejsce na 60 startujących.

O tegorocznym sezonie mówi: -„Tegoroczny cykl bardzo mnie zaskoczył. Klasa MX2 okazuje się niezwykle silna, startuje w niej cała czołówka Polski, nie ma miejsca na błędy. W startach liczy się każda sekunda, a jeden błąd to strata kilku pozycji. Jak na ten moment jestem bardzo zadowolony, ponieważ poprzez wyścigi z najlepszymi zawodnikami Polski sam staję się z rundy na rundę coraz lepszy, co widać po wynikach. Dziękuję firmie Carsekt za okazane wsparcie w startach.”

Do końca sezonu pozostały 3 rundy i Puchar Polski. Będziemy śledzić poczynania Mateusza na Jego fanpage’u na Facebooku „Mateusz Stube #141”.

Byliśmy również głównym sponsorem XV Festynu Strażackiego w Padniewie, który odbył się 27 maja 2017 r. Impreza ta jest organizowana przez miejscową jednostkę OSP. Podczas festynu druhowie rozdali dzieciom bardzo dużo nagród. Ich zakup był możliwy m. in. dzięki naszemu wsparciu. Zaznaczyć warto, że główną nagrodą festynu był rower! Dla uczestników zapewnione były jeszcze inne atrakcje i przyjemności takie jak: dmuchane zjeżdżalnie, pokazy ratownictwa gaśniczego z podnośnikiem hydraulicznym, tradycyjne wypieki oraz grochówka z kuchni polowej. Na zakończenie festynu odbyła się zabawa taneczna na grzybku, gdzie liczne grono uczestników w wyśmienitych humorach bawiło się do samego rana.