Mikołajki na sportowo!

Opublikowane przez Carsekt_Polska Dnia: 06 Grudzień 2022

Tak jak rok temu nasi biegacze wzięli udział w XX Jubileuszowym Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów w Toruniu, który odbył się 4.12.2022r.

Startowali na dystansie 5 km i 10 km. Każdy biegacz na starcie miał na sobie czapkę Świętego Mikołaja co nadawało świąteczny klimat.

Jedyny na dystans 10 km zdecydował się Marcin Zacharenko, który dobiegł na metę jako 18 w OPEN z czasem 41:44, co dało mu 2 miejsce w kategorii wiekowej.

W biegu na 5 km mieliśmy sporą ekipę: Ewa, Hania, Julka, Beata i Marzena oraz po raz pierwszy w naszych barwach: Kasia i Damian.

Damian Linetty ukończył bieg z czasem 25:26, co dało mu 9 miejsce w kategorii M30.

Ewa Zacharenko zajęła 2 miejsce w kategorii K35 i 10 miejsce w OPEN kobiet z czasem 25:53.

Katarzyna Konieczna-Linetty dobiegła na metę z czasem 27:30 zajmując przy tym 24 miejsce w OPEN kobiet oraz 1 miejsce w kategorii K40.

Kolejną osobą była Beata Przyborowska, która z czasem 32:12 uplasowała się na 7 miejscu kategorii K50.

Chwilę później metę przekroczyła Hanna Zacharenko z czasem 33:45, tym samym zajęła 23 miejsce w kategorii K20.

Tuż za nią pojawiła się Julianna Zielińska, która ukończyła bieg na 24 miejscu w kategorii K20 z czasem 33:46.

Marzena Bogdanowicz zajęła 15 miejsce w kategorii K50 pokonując dystans w czasie 35:04.