Jak walczyć z komarami?

Opublikowane przez Carsekt Dnia: 12 Maj 2012

Firma CARSEKT: zwalczanie meszek i komarów.
Ośrodki wczasowe, plaże, ogródki działkowe, tereny pod grillowanie i imprezy okolicznościowe oraz wszelkie nietypowe obiekty.
Kontakt ze specjalistą: Tomasz Janiszewski tel. 608 587 205

www.stopkomarom.pl

Lato zbliża się już wielkim krokami a wraz z nim niestety i komary. W Polsce istnieje 47 gatunków komarowatych i większość z nich jest krwiopijna. Najważniejszym zadaniem tych owadów jest oczywiście zdobycie krwi. Komary podczas swojego polowania kłują bardzo nieostrożnie, co powoduje, że większość z nich wtedy ginie. Samica aby mogła się rozmnożyć potrzebuje do tego właśnie krwi z innego organizmu. Śmiało można powiedzieć, że samice komarów są owadami zdeterminowanymi. Tylko one powodują ukąszenia żerując na ciepłokrwistych organizmach. Samce komarów są natomiast niegroźne, żywią się jedynie nektarem z kwiatów. Komary niewątpliwie potrafią popsuć każdy letni wieczór oraz urlop. Jak z nimi walczyć? W dzisiejszych czasach w Internecie można znaleźć wszystko, także to jak z nimi walczyć. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie informacje i porady są prawdziwe i skuteczne. Zwalczanie komarów, inaczej odkomarzanie, najlepiej zlecić specjalistom z branży DDD. Odkomarzanie, aby było skuteczne wykonuje się najczęściej kilka razy w roku, w sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów deszczu).

Zamgławianie przestrzenne ma na celu likwidacje siedlisk owadów w najniższych partiach krzewów. Efektem, czego jest zmniejszenie populacji nawet, o 89% co skutkuje znikomą ilością ukąszeń a w niektórych przypadkach wyeliminowanie ich całkowicie zabezpiecza opryskiwany teren przed emigracją owadów w 80% z zewnątrz co uniemożliwia zakładanie przez nich większych skupisk w krzewach. Firma Carsekt wykonuje odkomarzania profesjonalnie i fachowo. Dzięki innowacyjnej metodzie zamgławiania przestrzennego, pomoże raz na zawsze uporać się Państwu z uciążliwym problemem komarów i innych owadów na działkach, posesjach czy osiedlach mieszkaniowych. Specjaliści z firmy Carsekt  wykorzystują w swojej pracy specjalistyczne środki chemiczne oraz sprzęt, dzięki czemu populacja owadów zmniejsza się parokrotnie. Stosowane przez firmę Carsekt metody są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Stosowane preparaty posiadają atesty Polskie, Unii Europejskiej są w pełni bezpieczne dla ludzi jak i zwierząt.

Poniżej przedstawiamy Państwu prezentację pracy specjalistów firmy Carsekt:

KONTAKT ZE SPECJALISTĄ:

tel. 608 587 205 - Tomasz Janiszewski
tel. 666 575 444 - Tomasz Sobolewski
tel. 666 531 888 - Andrzej Robert Karwowski
tel. 888 064 006 - Marcin Zacharenko
e- mail: carsekt@carsekt.pl
Formularz kontaktowy